Kalın Palet 80×120

Birlik Palet

Kalın Palet 80×120

4 Nisan 2021 Kalın Palet Palet 0
kalın palet

Kalın Palet Nedir ?

Kalın Palet genel olarak iç piyasada sağlamlık ve ekonomik nedenlerden ötürü tercih edilen palettir. Ebatları genel olarak 80×120 dir. Kalın paleti ebatlı sınıfında değerlendiriyoruz . birlikpalet.com olarak sıfır ve ikinci el tüm palet ve sandık ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz. Detaylı bilgi için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Palet Nedir ?

Palet genel olarak tahtadan ve ahşaptan üretilen taşıma ve transfer işlemlerinde kullanılır. Yine de gıda sektöründe kullanılan plastik paletler bulunmaktadır. Özetle çeşitli boyutlarda ve ağırlıkta paletler bulunmaktadır.

Peki paletlerin avantajları nelerdir ?

  • Her türlü malzemeyi taşıyabilirsiniz.
  • Dayanıklıdır.
  • Hafiftir.
  • Ekonomiktir.

Profesyonel hizmet için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

birlikpalet.com Nedir ?

birlikpalet.com İstanbul/Sultanbeyli de palet ve sandık üretimi, alımı ve satımı yapan profesyonel firmadır.

Kalın Palet

Neredeyiz ?

3.Köprü Paşaköy Gişeleri civarındaki imalathanemizle hizmetinizdeyiz. Sancaktepe ve Sultanbeyli ye yakın ve işlek bir caddede bulunan adresimize bekliyoruz.

Fiyatlar

Ürünler sayfamızı incelerseniz göreceğiniz üzere çok farklı özellikteki olması sonucunda fiyatlar da değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Üretiyoruz ?

Ölçülerine göre dizdiğimiz tahtaları ve takozları çivi yardımıyla birleştiriyoruz. Bunun sonucunda ortaya çıkan paletleri yağmur ve nemden koruyarak saklıyor ve satışa hazır tutuyoruz.

Nasıl Tamir Ediyoruz ?

Paletin hasarına göre değiştirilen tahtayı çivi yardımıyla birleştiriyoruz .Bunun sonucunda tamir ettiğimiz paletler i yağmur ve nemden koruyarak saklıyor ve satışa hazır tutuyoruz.

Sandık Nedir ?

Sandık firmalar ve kişiler tarafından genel olarak tahtadan ve ahşaptan üretilen taşıma, koruma ve transfer işlemlerinde kullanılıyor. Yine de gıda sektöründe kullanılan plastik sandıklar bulunmaktadır. Özetle çeşitli boyutlarda ve hacimlerde sandıklar bulunmaktadır.

Peki sandıkların avantajları nelerdir ?

  • Örneğin sandıklarla her türlü malzemeyi taşıyabilirsiniz.
  • Sandıklar dayanıklıdır.
  • Hafiftir.
  • Ekonomiktir.

Sandık sektöründe profesyonel hizmet için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sandık Fiyatları

Ürünler sayfamızı incelerseniz göreceğiniz üzere çok farklı özellikteki olması sonucunda fiyatlar da değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Sandık Üretiyoruz ?

Ölçülerine göre dizilen tahtalar ve kanatları çivi yardımıyla birleştiriyoruz .Bunun sonucunda ortaya çıkan sandıkları yağmur ve nemden koruyarak saklıyor ve satışa hazır tutuyoruz.

Nasıl Sandık Tamir Ediyoruz ?

Sandığın hasarına göre değiştirilen tahta veya kanatları çivi yardımıyla birleştiriyoruz. Bunun sonucunda tamir ettiğimiz sandıkları yağmur ve nemden koruyarak saklıyor ve satışa hazır tutuyoruz.

Kalın Palet

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat